Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Capablanka Előzmény: #319618

sziasztok...hogy látjátok a papírt?

én azt látom, hogy az emelkedő csatornát kb. 940-nél letörte és vissza tesztelte

lefordult ezután..

meddig mehet le?...lokális alj 910-nél...de lemehetünk 880-ig is

a forgalom nem mutat emelkedésre utaló jelet