Re: nincs cím
Capablanka Előzmény: #319618sziasztok...hogy látjátok a papírt?
én azt látom, hogy az emelkedő csatornát kb. 940-nél letörte és vissza tesztelte
lefordult ezután..
meddig mehet le?...lokális alj 910-nél...de lemehetünk 880-ig is
a forgalom nem mutat emelkedésre utaló jelet