Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

RÁBA fórum

11.17-én vagy mikor jele…

#322897 Stoki

11.17-én vagy mikor jelent ez a gyönyörűség?

Üzleti márkában is első

#321010 Koffein

csak a papír teljesítménye nem tükrözi vissza az elsőségét :S

Az üzleti márkák 25 tagú rangsorának első helyét a nem száz százalékban hazai tulajdonban lévő, ám magyar munkaerőt és menedzsmentet foglalkoztató Rába nyerte, mely a hetekben elnyerte Figyelő TOP 200 Az év legeredményesebb magyar vállalata díjat is. A járműipari cég elsősorban az identitás, ismertség és jó hírnév kritériumokra kapott magas pontszám alapján végzett az élen.

http://www.privatbankar.hu/cikk/hircentrum/magyar_brands_ezek_a_legjobb_magyar_markak_39603

Re: nincs cím

#319692 Zabás Előzmény: #319688

Az biztos, ha a C pont kijelölésre kerül és a B fölé megyünk venni kell szerintem.

Re: nincs cím

#319663 Capablanka Előzmény: #319618

sziasztok...hogy látjátok a papírt?

én azt látom, hogy az emelkedő csatornát kb. 940-nél letörte és vissza tesztelte

lefordult ezután..

meddig mehet le?...lokális alj 910-nél...de lemehetünk 880-ig is

a forgalom nem mutat emelkedésre utaló jelet

Re: Új szegmensben ért el sikert a Rába a FÁK piacon

#319465 bargain_hunter Előzmény: #319464

Igazat szóltál megint. :-)

Akkor maradjunk meg továbbra is a teljes reménytelenségben....

Lássuk a medvét.

Re: Új szegmensben ért el sikert a Rába a FÁK piacon

#319464 Dr. ursi Előzmény: #319462

vadászka-vadászka !

macilány vagyok, nem pedig a sajtos holló :o)

a funda itt se érdekel senkit, a technika meg benne van az ábrádban.

Re: Új szegmensben ért el sikert a Rába a FÁK piacon

#319462 bargain_hunter Előzmény: #319461

Szeretettel látunk itt szerény körünkben, részünkről a megtiszteltetés

egy ilyen széleskörű világgazdasági, pénzpiaci, tőzsdei ismeretekkel rendelkező tőzsdecápa lány? tanácsait szívesen vesszük. Meg is ragadnám az alkalmat és újra kezdetként egy Rába spekulációt megerősítő, semlegesítő vagy tán esetleg egy lebeszélő szakmai meglátást

közölhetnél itt velünk.Te hogy látod ezt, ha egyáltalán figyeled?

Re: Új szegmensben ért el sikert a Rába a FÁK piacon

#319461 Dr. ursi Előzmény: #319459

igen is, meg nem is :o)

kivi leszek a további kettőre ... most megtippeltem magamban.

Re: Új szegmensben ért el sikert a Rába a FÁK piacon

#319459 bargain_hunter Előzmény: #319449

Volt mostanában Oti is, meg építek Danut, meg Grafit csipkedem óvatosan, de a fő project most ez lesz az elkövetkezendőkben.

Van még további két kiszemelt, azokat majd akkor, ha oda is beírok.

OTP-t most már drágállom kicsit ezeken a szinteken.

Te tőzsdézel még? :-)