Re: nincs cím
Zabás Előzmény: #319663én valami ilyesmire számítok, hogy a 200-alá szúratják és elkezdik, majd eszetlenül tépni:
http://www.imagebam.com/image/185250104337932
a hosszabb trendvonal fogja megfogni /talán/
én valami ilyesmire számítok, hogy a 200-alá szúratják és elkezdik, majd eszetlenül tépni:
http://www.imagebam.com/image/185250104337932
a hosszabb trendvonal fogja megfogni /talán/