pssszt olvasnak minket, így hogy szabadulok meg a fentebbi vételeimtől? :S :)))
pssszt olvasnak minket, így hogy szabadulok meg a fentebbi vételeimtől? :S :)))
OK!
Oda nem írok akkor! :-)
Te csak ne beszéld le azokat a pf-es kisbufiket! Kit fogok én kitömni :)
Ezek amiket felsoroltál a kutyát sem érdeklik, kivéve néhány PF-es kisbüfit, ők vettek bele ebbe a hírecskébe, kitömik őket szépen.
Nagy vevő nincs, behal a meghúzás.
Ez a mai napi 30 millás forgalom, az egy büfi, egy vételének kellene lenni egy elfogadható forgalmú napon, mint az volt is a tavaszi rallyban.
Akkor lehetett ezzel kereskedni, most ez nulla, illikvid szutyok.
Szerintem már a jövő héten 900 alatt lesz az árfolyam.
ezt csak előjátéknak tekintem, majd jön Pintér sajtótájékoztatója, ahol felvázolhatja, hogy mennyire ****a ez a cég, terjeszkedik, elnyernek pályázatokat, szállítanak, dolgoznak, termelnek, fejlesztenek és majd jön a csúcs a 3 né.-es jelentés... meglátjuk, hogy sikerül-e átlendíteni az 1000en és ott is tartani...
Nagyon kacsingatok a Rába felé, vissza kéne vennem amit eladtam. Lesznek konkrétumok is ennek a hírnek a kapcsán, vagy csak marad a speki találgatás?
Az csak megtévesztő szám volt :D
A hír jókor jött, már 40 fölött járogat, sőt...
Jók ezek a hírek.
Bizakodásra adnak okot.
Szerintem is bízhatunk a hír árfolyammegtartó erejében, ami legalább arra jó lesz, hogy a következő mutyi lefele körben 850 alá talán nem esünk be.
Eladni? A TOP 200 díjnyertes papírt?
mákotok hogy még nem adtam el, mert hanem nagyon ideges lennék :)))))
habár gondoltam rá, talán ezért indult meg :D
Új szegmensben ért el sikert a Rába a FÁK piacon
Sikeresen lépett be az orosz piac egy új szegmensébe a Rába. A GAZ csoporthoz tartozó URAL vállalattal kötött megállapodás a speciális tehergépjárművek piacán biztosít stratégiai fontosságú pozíciót a vállalatnak. A Rába magas hozzáadott értékű, komplett futóművei az URAL legújabb, speciális rendeltetésű járműveiben jelennek meg 2010-től. A cég a rendkívüli igénybevételekre kifejlesztett Rába MAXS futóműcsaládját így az orosz piacra is sikerrel bevezette - áll a Rába közleményében.
A Rába Futómű Kft. URAL teherautógyárral kötött megállapodása értelmében 2010-ben elindulnak a futómű szállítások az orosz társaság legújabb, összkerékhajtású tehergépjárműveihez. Az URAL rendkívül zord körülmények közötti üzemelésre tervezett járművei három kivitelben, elsősorban gáz- és olajipari, valamint építőipari felhasználásra készülnek. A Rába futóművei csőszállító járművekben, nyerges vontatókban és dömperekben egyaránt megtalálhatóak lesznek. A piaci felfutást követően az értékesítési volumen elérheti az 500 járműegységet.
Akkora a mai forgalom, hogy a hideg is kiráz, ép szemmel követni nem lehet...
Azt olvastam a faxbukon, hogy most kell venni, mert a nov. ápr. közti emelkedésre nagy esély van, mert a statisztika mutatói 73%esélyt mutatnak a bikának :)))
ha el is adnak, akkor a saját cégeiknek alapjaiknak adják át a pakkokat... vagyis szvsz. habár fene sem tudja miként dönt a vezetőség, de az tuti, hogy nem egy ajtón akar majd kiszállni mindegyik mnypt., mert nagyon rosszul járnának és megerősítenék a kormányt abban, amit kommunikálnak mostanság...
Nézd meg inkább a BÉT összforgalmat...
Kivárás van, csak azt tudnám pontosan mire.
Kicsit utánagondolva, lehet, hogy mnypt-ak mégsem táraznak ki (állam elfogadja a részvényt is az átlépőktől), hanem szép sunyi módon gyűjteni kezdenek ismét, megpróbálva jó hozamokat produkálni, hogy minél több tagot maradásra bírjanak... Vagy a fene tudja.
Jogos.
Minden tulajnak nyugodamas jóéccakát!
;)
Inkább már a napba nézni, mint erre :)
Csak zárásra értem haza és látom, hogy egyetlen 980-as eladásom sem teljesült. Hát nincs it senki aki igazán venné ezt a kitűntett céges pappert?
A mai max alig ütötte meg a tegnapi minimumot. Mit kell ennek azt a xar jenkiket majmolni..