Re: nincs cím
apafi Előzmény: #318990Inkább már a napba nézni, mint erre :)
Csak zárásra értem haza és látom, hogy egyetlen 980-as eladásom sem teljesült. Hát nincs it senki aki igazán venné ezt a kitűntett céges pappert?
A mai max alig ütötte meg a tegnapi minimumot. Mit kell ennek azt a xar jenkiket majmolni..