Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

apafi Előzmény: #318990

Inkább már a napba nézni, mint erre :)

Csak zárásra értem haza és látom, hogy egyetlen 980-as eladásom sem teljesült. Hát nincs it senki aki igazán venné ezt a kitűntett céges pappert?

A mai max alig ütötte meg a tegnapi minimumot. Mit kell ennek azt a xar jenkiket majmolni..