Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

learn Előzmény: #319021

Nézd meg inkább a BÉT összforgalmat...

Kivárás van, csak azt tudnám pontosan mire.

Kicsit utánagondolva, lehet, hogy mnypt-ak mégsem táraznak ki (állam elfogadja a részvényt is az átlépőktől), hanem szép sunyi módon gyűjteni kezdenek ismét, megpróbálva jó hozamokat produkálni, hogy minél több tagot maradásra bírjanak... Vagy a fene tudja.