Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Új szegmensben ért el sikert a Rába a FÁK piacon

bargain_hunter Előzmény: #319366

Ezek amiket felsoroltál a kutyát sem érdeklik, kivéve néhány PF-es kisbüfit, ők vettek bele ebbe a hírecskébe, kitömik őket szépen.

Nagy vevő nincs, behal a meghúzás.

Ez a mai napi 30 millás forgalom, az egy büfi, egy vételének kellene lenni egy elfogadható forgalmú napon, mint az volt is a tavaszi rallyban.

Akkor lehetett ezzel kereskedni, most ez nulla, illikvid szutyok.

Szerintem már a jövő héten 900 alatt lesz az árfolyam.