Re: Új szegmensben ért el sikert a Rába a FÁK piacon
bargain_hunter Előzmény: #319366Ezek amiket felsoroltál a kutyát sem érdeklik, kivéve néhány PF-es kisbüfit, ők vettek bele ebbe a hírecskébe, kitömik őket szépen.
Nagy vevő nincs, behal a meghúzás.
Ez a mai napi 30 millás forgalom, az egy büfi, egy vételének kellene lenni egy elfogadható forgalmú napon, mint az volt is a tavaszi rallyban.
Akkor lehetett ezzel kereskedni, most ez nulla, illikvid szutyok.
Szerintem már a jövő héten 900 alatt lesz az árfolyam.