Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315045 zeeh_ Előzmény: #315039

Köszi!

Nagy vételeket nézve, ma kb. 30k-t gyűjthettek be a "nagyok".

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315035 zeeh_ Előzmény: #315033

Szeretem a retrot. Jó lenne megint látni egy nagy ugrás egy pillanat alatt 1000-ről 1050-ig. :)

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315031 zeeh_ Előzmény: #315013

Közben 984.

Kíváncsi vagyok, mennyi állhat bent 1000-nél.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315026 Sly-- Előzmény: #315012

Nem..., ez még a Phylaxiás döglött nyuszi. :-)))

Közben szépen araszolgatunk, egy napi max.-os zárás jó lesz. :-))))

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315013 zeeh_ Előzmény: #315009

Nem, még filozofálok rajta. :)

Kéne egy kis öntő pánik, ahogy szokták, talán kapnék is a pofátlan árszintemen 970-en.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315009 apafi Előzmény: #315003

"Érdemes még vajon rávenni a pakkra itt 980 körül? "

Ne tagadd, Te voltál :)

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#314953 Capablanka Előzmény: #314946

én türelmes vagyok...de szeretek írni...))

annyi minden zajlik az életemben, hogy a beleülés most a legjobb nekem...de azért figyelem..

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#314949 Sly-- Előzmény: #314946

Mer' a Béla akkor ér rá a korcsmában. Hétfőn még nagyon el van havazva és álmos is a hétvége miatt. Hét közepén van a legjobb formában, pénteken pedig már megint hétvége és welness. :-))))

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#314946 bargain_hunter Előzmény: #314930

Szerdánként, csütörtökönként szeretik mozgatni.

Nem tudom miért, de népi megfigyelés szerint így tesznek.

Türelem.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#314945 zeeh_ Előzmény: #314930

Jó kérdés.

Érdemes itt 980 környékén szerintetek még rávenni?

1000-ig még elmehet, ha valami hatalmas nagy gebasz nem lesz a világban...

Hosszútávra egész biztosan jó.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#314930 Capablanka Előzmény: #314781

sziasztok....no mi lesz az árfolyamunkkal...az eddigi kitörésnek még gyengus...kellene forgalom

de legalább bíztató

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#314781 apafi Előzmény: #314774

Ha hiszed, ha nem, mikor először láttam a képet, egyből valamilyen rovar ugrott be. Nem pont méh, de arra is hasonlít