Re: Magyar busz kell az egész világnak
Capablanka Előzmény: #314781sziasztok....no mi lesz az árfolyamunkkal...az eddigi kitörésnek még gyengus...kellene forgalom
de legalább bíztató
sziasztok....no mi lesz az árfolyamunkkal...az eddigi kitörésnek még gyengus...kellene forgalom
de legalább bíztató