Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Magyar busz kell az egész világnak

Sly-- Előzmény: #314946

Mer' a Béla akkor ér rá a korcsmában. Hétfőn még nagyon el van havazva és álmos is a hétvége miatt. Hét közepén van a legjobb formában, pénteken pedig már megint hétvége és welness. :-))))