Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Magyar busz kell az egész világnak

zeeh_ Előzmény: #315009

Nem, még filozofálok rajta. :)

Kéne egy kis öntő pánik, ahogy szokták, talán kapnék is a pofátlan árszintemen 970-en.