Re: Magyar busz kell az egész világnak 2010. október 18. 15:35 zeeh_ Előzmény: #315009 Nem, még filozofálok rajta. :) Kéne egy kis öntő pánik, ahogy szokták, talán kapnék is a pofátlan árszintemen 970-en.