Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Magyar busz kell az egész világnak

Capablanka Előzmény: #314946

én türelmes vagyok...de szeretek írni...))

annyi minden zajlik az életemben, hogy a beleülés most a legjobb nekem...de azért figyelem..