Re: Magyar busz kell az egész világnak
Capablanka Előzmény: #314946én türelmes vagyok...de szeretek írni...))
annyi minden zajlik az életemben, hogy a beleülés most a legjobb nekem...de azért figyelem..
én türelmes vagyok...de szeretek írni...))
annyi minden zajlik az életemben, hogy a beleülés most a legjobb nekem...de azért figyelem..