Köszi!
Nagy vételeket nézve, ma kb. 30k-t gyűjthettek be a "nagyok".
Köszi!
Nagy vételeket nézve, ma kb. 30k-t gyűjthettek be a "nagyok".
vagy 60k ezerig
megpróbálom megtudni
Szeretem a retrot. Jó lenne megint látni egy nagy ugrás egy pillanat alatt 1000-ről 1050-ig. :)
Rövidesen meglátjuk.
Közben 984.
Kíváncsi vagyok, mennyi állhat bent 1000-nél.
Nem..., ez még a Phylaxiás döglött nyuszi. :-)))
Közben szépen araszolgatunk, egy napi max.-os zárás jó lesz. :-))))
lehet hogy a Béla egy üveg sör után leverte :)))
Nem, még filozofálok rajta. :)
Kéne egy kis öntő pánik, ahogy szokták, talán kapnék is a pofátlan árszintemen 970-en.
:)
és ezzel az avatar nyuszival mi történt?...Bélával volt?..)
"Érdemes még vajon rávenni a pakkra itt 980 körül? "
Ne tagadd, Te voltál :)
én türelmes vagyok...de szeretek írni...))
annyi minden zajlik az életemben, hogy a beleülés most a legjobb nekem...de azért figyelem..
Mer' a Béla akkor ér rá a korcsmában. Hétfőn még nagyon el van havazva és álmos is a hétvége miatt. Hét közepén van a legjobb formában, pénteken pedig már megint hétvége és welness. :-))))
Így van, a péntek pedig "szünnap".
Szerdánként, csütörtökönként szeretik mozgatni.
Nem tudom miért, de népi megfigyelés szerint így tesznek.
Türelem.
Jó kérdés.
Érdemes itt 980 környékén szerintetek még rávenni?
1000-ig még elmehet, ha valami hatalmas nagy gebasz nem lesz a világban...
Hosszútávra egész biztosan jó.
sziasztok....no mi lesz az árfolyamunkkal...az eddigi kitörésnek még gyengus...kellene forgalom
de legalább bíztató