Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

RÁBA fórum

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#314776 zeeh_ Előzmény: #314774

Érdemes még vajon rávenni a pakkra itt 980 körül?

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#314762 zeeh_ Előzmény: #314757

Nyitóra gondoltam.

Kíváncsi vagyok, mi lesz a folytatásban. Menetel 1000-ig és vissza vagy tovább fel az előző nagy menethez hasonlóan...

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#314758 TrogerBroker Előzmény: #314753

Naposon nincs semmiféle rés. A réshez 976 fölött kellett volna nyitni és ott is maradni.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#314757 apafi Előzmény: #314753

Csak nyitó rése van, naposon nincs. Dugó kivétele után pihi..

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#314753 zeeh_ Előzmény: #314746

Az szép.

Kérdés, hogy miként megy tovább.

A Trendlines által jósolt verzió jön be, azaz 1000 után megy lefelé vagy az előző 1136-ig történő rallyhoz hasonlót láthatunk majd.

Mindenesetre réssel nyitott...

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#314737 zeeh_ Előzmény: #314731

8:38-as PF hír megindíthatja, a Figyelő TOP 200-as hír, miszerint a Rába az év legeredményesebb vállalata.

Eladói oldalon 13 perccel nyitás előtt nincsenek nagy pakkok.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#314679 Koffein Előzmény: #314676

Ahogy elnézem ezt nem hosszú távú közlekedésre terveztek, hanem városi szállításra lett megrajzolva pl maros, kolozsvár, vagy brassó belvárosát átszelve a külkerületekbe szállítva az embertömegeket. :)

Amúgy Romániában is vannak jó utak...

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#314676 JP Előzmény: #314671

Hangzatos a címe, de már bocsánat , egy dimbes-dombos , kanyargós és nem utolsó sorban rossz minőségü román utakon, ez a busz egy totálkáros busz jelölt. Szerintem még egy Nagyvárad-Belényes (hogy ne mondjak Arieseni-t) útszakaszt is sávszélesíteni kéne, csak ennek a busznak :-)

Amúgy nagyon szemrevaló tervezés.

Re: nincs cím

#314559 zeeh_ Előzmény: #314408

Jó lesz ez a pépőr.

Merjünk nagyokat álmodni! :)

Miskolci busztender + BKV buszcsere... Ez olyan 2-essel kezdődő árfolyamot hozna szerintem 2011-re, mint a huzat.