Re: nincs cím
Capablanka Előzmény: #314409nem...csak senki nem szólt, hogy ma szabadságon van...
illetve lehet csak én hittem, lesz ma kereskedés...)
nem...csak senki nem szólt, hogy ma szabadságon van...
illetve lehet csak én hittem, lesz ma kereskedés...)