Re: nincs cím
Capablanka Előzmény: #314329jól elbeszélgetek magammal...)
a hetes chart jól néz ki.....konszolidáció, pici emelkedés
a bollingert tolja tovább
jól elbeszélgetek magammal...)
a hetes chart jól néz ki.....konszolidáció, pici emelkedés
a bollingert tolja tovább