Re: Magyar busz kell az egész világnak 2010. október 18. 9:42 zeeh_ Előzmény: #314757 Nyitóra gondoltam. Kíváncsi vagyok, mi lesz a folytatásban. Menetel 1000-ig és vissza vagy tovább fel az előző nagy menethez hasonlóan...