Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Magyar busz kell az egész világnak

JP Előzmény: #314671

Hangzatos a címe, de már bocsánat , egy dimbes-dombos , kanyargós és nem utolsó sorban rossz minőségü román utakon, ez a busz egy totálkáros busz jelölt. Szerintem még egy Nagyvárad-Belényes (hogy ne mondjak Arieseni-t) útszakaszt is sávszélesíteni kéne, csak ennek a busznak :-)

Amúgy nagyon szemrevaló tervezés.