Re: Magyar busz kell az egész világnak
JP Előzmény: #314671Hangzatos a címe, de már bocsánat , egy dimbes-dombos , kanyargós és nem utolsó sorban rossz minőségü román utakon, ez a busz egy totálkáros busz jelölt. Szerintem még egy Nagyvárad-Belényes (hogy ne mondjak Arieseni-t) útszakaszt is sávszélesíteni kéne, csak ennek a busznak :-)
Amúgy nagyon szemrevaló tervezés.