nem...csak senki nem szólt, hogy ma szabadságon van...
illetve lehet csak én hittem, lesz ma kereskedés...)
nem...csak senki nem szólt, hogy ma szabadságon van...
illetve lehet csak én hittem, lesz ma kereskedés...)
jól elbeszélgetek magammal...)
a hetes chart jól néz ki.....konszolidáció, pici emelkedés
a bollingert tolja tovább
picit megmozdult...és kicsit beálltak a könyvbe is...
na vajon kikapják-e ma...mondjuk 90-ig
úgy látom péntek van....
illetve gondolom az egész piac várja a délutánt
Sztori kéne az biztos.
Valami, a magyar honvédséget megerősítő, géppark fejlesztéses, hosszú távra szóló komolyabb
állami megrendelés erősítené, gyorsítaná az árfolyam emelkedést.
Egy meredekebb emelkedő trend kialakulhatna.
Ilyen nincs, ez a kis fel-fel csorgás csak a világ tőkepiacainak emelkedését, felértékelődését követi, csigalassúsággal. Kellene egy komoly hír, hosszútávon ható sztori.
Az mozdítaná ki ebből a mocsárból ezt a papírt.
A hóna alá kéne nyúlni ennek, az államnak, mert saját magától a cégnek, cégvezetésnek szemmel láthatóan nem megy.
ez akkor fog ugrani, amikor bejelentik, hogy miskolc a magyar buszokat hozta ki győztesnek (már ha nyer a magyar busz)...
Nagy fehér gyertyára most megint egy hét oldalazás? Nem egy ugribugri papír az biztos /956-on megint ragadt egy kevéske a régiekhez/
955 lenne az a 655?..)
Holnap pihi lesz, de azt elszúrtam, hogy nem vettem bele, amikor 655-től lefelé min. 1k-s pakkok áltak. :-/
tudod hogy van, eloszor vaditjak... majd meghuzzak :)
Semmi gond.
Napközbeni korrekciót megvették, stabil a papír.
Gyűjtögetés, porszívózás látszik.
Továbbra is felfelé állunk.
Jövő hét.
Eladói oldal megpakolva, akkor most jön a kirázás műsor vélhetően.
Update: Már adogatják is, annyira kiszámíthatatlan. :)
Mindjárt az 5k-s pakk a múlté.
Alakul a 970-es lelki támasz (már 5k).
Valami azt súgja, mindjárt megint pörögni fognak a számok...
vak ló esete..)
re: felszúrás