Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #314037

ez akkor fog ugrani, amikor bejelentik, hogy miskolc a magyar buszokat hozta ki győztesnek (már ha nyer a magyar busz)...