Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #313837Semmi gond.
Napközbeni korrekciót megvették, stabil a papír.
Gyűjtögetés, porszívózás látszik.
Továbbra is felfelé állunk.
Jövő hét.
Semmi gond.
Napközbeni korrekciót megvették, stabil a papír.
Gyűjtögetés, porszívózás látszik.
Továbbra is felfelé állunk.
Jövő hét.