Re: nincs cím 2010. október 14. 13:56 zeeh_ Előzmény: #313672 Eladói oldal megpakolva, akkor most jön a kirázás műsor vélhetően. Update: Már adogatják is, annyira kiszámíthatatlan. :) Mindjárt az 5k-s pakk a múlté.