Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#314411 Capablanka Előzmény: #314409

nem...csak senki nem szólt, hogy ma szabadságon van...

illetve lehet csak én hittem, lesz ma kereskedés...)

Re: nincs cím

#314408 Capablanka Előzmény: #314329

jól elbeszélgetek magammal...)

a hetes chart jól néz ki.....konszolidáció, pici emelkedés

a bollingert tolja tovább

Re: nincs cím

#314329 Capablanka Előzmény: #314201

picit megmozdult...és kicsit beálltak a könyvbe is...

na vajon kikapják-e ma...mondjuk 90-ig

Re: nincs cím

#314065 bargain_hunter Előzmény: #314040

Sztori kéne az biztos.

Valami, a magyar honvédséget megerősítő, géppark fejlesztéses, hosszú távra szóló komolyabb

állami megrendelés erősítené, gyorsítaná az árfolyam emelkedést.

Egy meredekebb emelkedő trend kialakulhatna.

Ilyen nincs, ez a kis fel-fel csorgás csak a világ tőkepiacainak emelkedését, felértékelődését követi, csigalassúsággal. Kellene egy komoly hír, hosszútávon ható sztori.

Az mozdítaná ki ebből a mocsárból ezt a papírt.

A hóna alá kéne nyúlni ennek, az államnak, mert saját magától a cégnek, cégvezetésnek szemmel láthatóan nem megy.

Re: nincs cím

#314040 Koffein Előzmény: #314037

ez akkor fog ugrani, amikor bejelentik, hogy miskolc a magyar buszokat hozta ki győztesnek (már ha nyer a magyar busz)...

Re: nincs cím

#314037 apafi Előzmény: #313839

Nagy fehér gyertyára most megint egy hét oldalazás? Nem egy ugribugri papír az biztos /956-on megint ragadt egy kevéske a régiekhez/

Re: nincs cím

#313850 zeeh_ Előzmény: #313839

Holnap pihi lesz, de azt elszúrtam, hogy nem vettem bele, amikor 655-től lefelé min. 1k-s pakkok áltak. :-/

Re: nincs cím

#313839 bargain_hunter Előzmény: #313837

Semmi gond.

Napközbeni korrekciót megvették, stabil a papír.

Gyűjtögetés, porszívózás látszik.

Továbbra is felfelé állunk.

Jövő hét.

Re: nincs cím

#313682 zeeh_ Előzmény: #313672

Eladói oldal megpakolva, akkor most jön a kirázás műsor vélhetően.

Update: Már adogatják is, annyira kiszámíthatatlan. :)

Mindjárt az 5k-s pakk a múlté.

Re: nincs cím

#313669 zeeh_ Előzmény: #313665

Alakul a 970-es lelki támasz (már 5k).

Valami azt súgja, mindjárt megint pörögni fognak a számok...