Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#309268 zeeh_ Előzmény: #309265

Ez most nem lehetséges sajna, mert a figyelem központjában leszek egy másik kollégámmal együtt, így erre most nincs megoldás, csak az, ha elmarad a 2 napos "móka".

Re: nincs cím

#309265 Koffein Előzmény: #309256

mie nem veszel 3g-s telot internet hozzaferessel oszt mindig keznel volna az arfolyam :)

ma zártam a pakkot pers…

#309259 kissat

ma zártam a pakkot

persze lejjebb visszavenném

Re: nincs cím

#309256 zeeh_ Előzmény: #309248

2 napig nem leszek jövő héten, így a stop fog kivágni hétfőn vagy kedden, ha helyzet lesz, ha csak holnap ki nem szóróm...

Nem szívesen hagyom nyitva a pozikat úgy, hogy nem tudok ránézni.

Viszont az a része nekem se tetszik, hogy nem akar egy nagyobb réssel felfelé nyitni.

USA egyelőre nem túl biztató holnapra, de majd meglátjuk, hol zárnak.

Re: nincs cím

#309248 apafi Előzmény: #309204

Ahogy elnézem ez a papír ilyen uppos hangulatban lazán nyitogat előző zárón. SnP elment rést tölteni, maradhat +ban, ez meg nekiszaladhat a 990-nek, majd az 1015-nek. Ma végig ott kuncsorogtam 955-ön bővíteni, de nem adtak ezek a smucigok :)

Re: nincs cím

#309245 zeeh_ Előzmény: #309217

"Concorde vette ma is meg az Erste... Eladók KBC, OTp , Erste is néha....

1.020 ig megálló lehet az árfolyamban... estésben gyüjtögetni kell 955-945 között...

végső céláram 1200-1400ft

poziból....."

thomasss írta a PF-en

Re: nincs cím

#309214 Capablanka Előzmény: #309212

ok...köszi

rés feljebb van

a normál logika alapján valami vissza tesztnek lenni kell...kérdés, hogy honnan

Re: nincs cím

#309204 zeeh_ Előzmény: #309193

Ha USA és reggel Ázsia jól zöldülne, a reggeli jó alaphangulat meglehet.

Majd meglátom nyitó előtt, hogy dobom-e és beállok 950-960 közé egy visszateszt reményében vagy meghagyom.

Re: nincs cím

#309195 zeeh_ Előzmény: #309177

969

Végül is az eredeti 965-970 közötti tipp bejött.

Remélem, holnap megnézi azt az 1013-at. :)

Re: nincs cím

#309177 zeeh_ Előzmény: #309164

De szép nagy fék 970-en.

Záró érdekes lesz, 2 és 6k mindkét oldalon.

965-öt tippelnék.

Re: nincs cím

#309118 zeeh_ Előzmény: #309042

Ez alapján olyan, mintha holnap nem vinné át a 975-öt.

Szerintem viszont átviszi, de majd reggel kiderül.