Re: nincs cím
Capablanka Előzmény: #309212ok...köszi
rés feljebb van
a normál logika alapján valami vissza tesztnek lenni kell...kérdés, hogy honnan
ok...köszi
rés feljebb van
a normál logika alapján valami vissza tesztnek lenni kell...kérdés, hogy honnan