Re: nincs cím
apafi Előzmény: #309204Ahogy elnézem ez a papír ilyen uppos hangulatban lazán nyitogat előző zárón. SnP elment rést tölteni, maradhat +ban, ez meg nekiszaladhat a 990-nek, majd az 1015-nek. Ma végig ott kuncsorogtam 955-ön bővíteni, de nem adtak ezek a smucigok :)