fene, peddig milyen jol kitalaltam :)
igy marad a hetfo keddi rali :)
fene, peddig milyen jol kitalaltam :)
igy marad a hetfo keddi rali :)
Ez most nem lehetséges sajna, mert a figyelem központjában leszek egy másik kollégámmal együtt, így erre most nincs megoldás, csak az, ha elmarad a 2 napos "móka".
mie nem veszel 3g-s telot internet hozzaferessel oszt mindig keznel volna az arfolyam :)
2 napig nem leszek jövő héten, így a stop fog kivágni hétfőn vagy kedden, ha helyzet lesz, ha csak holnap ki nem szóróm...
Nem szívesen hagyom nyitva a pozikat úgy, hogy nem tudok ránézni.
Viszont az a része nekem se tetszik, hogy nem akar egy nagyobb réssel felfelé nyitni.
USA egyelőre nem túl biztató holnapra, de majd meglátjuk, hol zárnak.
Ahogy elnézem ez a papír ilyen uppos hangulatban lazán nyitogat előző zárón. SnP elment rést tölteni, maradhat +ban, ez meg nekiszaladhat a 990-nek, majd az 1015-nek. Ma végig ott kuncsorogtam 955-ön bővíteni, de nem adtak ezek a smucigok :)
"Concorde vette ma is meg az Erste... Eladók KBC, OTp , Erste is néha....
1.020 ig megálló lehet az árfolyamban... estésben gyüjtögetni kell 955-945 között...
végső céláram 1200-1400ft
poziból....."
thomasss írta a PF-en
teljes elemzés...köszönöm...)
1015-nél várok egy kisebb megállót, egy nagyobb vissza teszttel 950-környékére:
http://www.imagebam.com/image/3e55d599985569
nézd meg hetesen/havin 1015-nél van mozgó mindkettő idős síkon egyiken 150 másikon a 100-as
1140-ig nincs rés, mert idén is volt már ennyi, akkor mindent betöltött:
viszont fölötte tényleg vannak rések: /kék négyzetecskék a rések/
http://www.imagebam.com/image/8644cf99985942
1361-tőll kezdődnek
ok...köszi
rés feljebb van
a normál logika alapján valami vissza tesztnek lenni kell...kérdés, hogy honnan
1013-nál mi van?...ha nem vagyok pofátlan...)
Ha USA és reggel Ázsia jól zöldülne, a reggeli jó alaphangulat meglehet.
Majd meglátom nyitó előtt, hogy dobom-e és beállok 950-960 közé egy visszateszt reményében vagy meghagyom.
969
Végül is az eredeti 965-970 közötti tipp bejött.
Remélem, holnap megnézi azt az 1013-at. :)
ahogy a nagyok akarják...
kíváncsi leszek nyomnak-e holnap még egy 30-as gyertyát
De szép nagy fék 970-en.
Záró érdekes lesz, 2 és 6k mindkét oldalon.
965-öt tippelnék.