Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #309265

Ez most nem lehetséges sajna, mert a figyelem központjában leszek egy másik kollégámmal együtt, így erre most nincs megoldás, csak az, ha elmarad a 2 napos "móka".