Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #309248

2 napig nem leszek jövő héten, így a stop fog kivágni hétfőn vagy kedden, ha helyzet lesz, ha csak holnap ki nem szóróm...

Nem szívesen hagyom nyitva a pozikat úgy, hogy nem tudok ránézni.

Viszont az a része nekem se tetszik, hogy nem akar egy nagyobb réssel felfelé nyitni.

USA egyelőre nem túl biztató holnapra, de majd meglátjuk, hol zárnak.