Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #3092482 napig nem leszek jövő héten, így a stop fog kivágni hétfőn vagy kedden, ha helyzet lesz, ha csak holnap ki nem szóróm...
Nem szívesen hagyom nyitva a pozikat úgy, hogy nem tudok ránézni.
Viszont az a része nekem se tetszik, hogy nem akar egy nagyobb réssel felfelé nyitni.
USA egyelőre nem túl biztató holnapra, de majd meglátjuk, hol zárnak.