o)))
Megnézem!
Kezdek egyre makacsabb lenni, semmire sem hagyatkozni, csak magamra,
valahogy ez kezd beválni.
o)))
Megnézem!
Kezdek egyre makacsabb lenni, semmire sem hagyatkozni, csak magamra,
valahogy ez kezd beválni.
Ebbű.: "privátba szoktam küldeni az Mforos elemzéseket"
Ha te kűddöd az elemzéseket akkor valami okító lehecc.
o)
Hát ez nálam kiakadt, ez lett az eedmény.
Valaki modi, lécci törűjje mán ki a felesleget!
Köszi!
Ebbű.: "privátba szoktam küldeni az Mforos elemzéseket"
Ha te kűddöd az elemzéseket akkor valami okító lehecc.
o)
Ebbű.: "privátba szoktam küldeni az Mforos elemzéseket"
Ha te kűddöd az elemzéseket akkor valami okító lehecc.
o)
Ebbű.: "privátba szoktam küldeni az Mforos elemzéseket"
Ha te kűddöd az elemzéseket akkor valami okító lehecc.
o)
privátba szoktam küldeni az Mforos elemzéseket /virtuális klubból/
meg ez egy népi megfigyelés is!
itt van egy nem általam rajzolt lehetséges mozgás. /van benne valami/
MOL, Richter, Egis szerintem már drága.
OTP, Mtel se ér ennyit szerintem a jövőbeli kilátások tükrében (bankadó + ha minden igaz a távközlési cégek különadója).