Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

o))) Megnézem! Kezdek …

#309091 wizes

o)))

Megnézem!

Kezdek egyre makacsabb lenni, semmire sem hagyatkozni, csak magamra,

valahogy ez kezd beválni.

Re: nincs cím

#309076 wizes Előzmény: #309070

Ebbű.: "privátba szoktam küldeni az Mforos elemzéseket"

Ha te kűddöd az elemzéseket akkor valami okító lehecc.

o)

Hát ez nálam kiakadt, ez lett az eedmény.

Valaki modi, lécci törűjje mán ki a felesleget!

Köszi!

Re: nincs cím

#309075 wizes Előzmény: #309070

Ebbű.: "privátba szoktam küldeni az Mforos elemzéseket"

Ha te kűddöd az elemzéseket akkor valami okító lehecc.

o)

Re: nincs cím

#309074 wizes Előzmény: #309070

Ebbű.: "privátba szoktam küldeni az Mforos elemzéseket"

Ha te kűddöd az elemzéseket akkor valami okító lehecc.

o)

Re: nincs cím

#309073 wizes Előzmény: #309070

Ebbű.: "privátba szoktam küldeni az Mforos elemzéseket"

Ha te kűddöd az elemzéseket akkor valami okító lehecc.

o)

Re: nincs cím

#309068 Zabás Előzmény: #309064

privátba szoktam küldeni az Mforos elemzéseket /virtuális klubból/

meg ez egy népi megfigyelés is!

Re: nincs cím

#309025 zeeh_ Előzmény: #309017

MOL, Richter, Egis szerintem már drága.

OTP, Mtel se ér ennyit szerintem a jövőbeli kilátások tükrében (bankadó + ha minden igaz a távközlési cégek különadója).

Re: nincs cím

#309017 Zabás Előzmény: #309011

érdekes, hogy a kicsik menetelése ellenére, mindenki mindenhol /OTP,MOL stb../ emelkedést vár, pedig én úgy tanultam és mondta mindenki, hogy a kis papírok rallija az az emelkedés végét szokta jelenteni a BLUEknál!