Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #309017

MOL, Richter, Egis szerintem már drága.

OTP, Mtel se ér ennyit szerintem a jövőbeli kilátások tükrében (bankadó + ha minden igaz a távközlési cégek különadója).