Re: nincs cím 2010. szeptember 30. 13:25 zeeh_ Előzmény: #309017 MOL, Richter, Egis szerintem már drága. OTP, Mtel se ér ennyit szerintem a jövőbeli kilátások tükrében (bankadó + ha minden igaz a távközlési cégek különadója).