Re: nincs cím
Zabás Előzmény: #309011érdekes, hogy a kicsik menetelése ellenére, mindenki mindenhol /OTP,MOL stb../ emelkedést vár, pedig én úgy tanultam és mondta mindenki, hogy a kis papírok rallija az az emelkedés végét szokta jelenteni a BLUEknál!