Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

wizes Előzmény: #309070

Ebbű.: "privátba szoktam küldeni az Mforos elemzéseket"

Ha te kűddöd az elemzéseket akkor valami okító lehecc.

o)

Hát ez nálam kiakadt, ez lett az eedmény.

Valaki modi, lécci törűjje mán ki a felesleget!

Köszi!