Re: nincs cím 2010. szeptember 30. 15:01 wizes Előzmény: #309070 Ebbű.: "privátba szoktam küldeni az Mforos elemzéseket" Ha te kűddöd az elemzéseket akkor valami okító lehecc. o) Hát ez nálam kiakadt, ez lett az eedmény. Valaki modi, lécci törűjje mán ki a felesleget! Köszi!