Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#306837 Bendeguz Előzmény: #306827

Te vagy a magicman? nagyon imádhatod ezeket a b kategóriás szutykokat, mint orco, freesoft :)

Re: nincs cím

#306827 hAliG Előzmény: #306820

Igen :)

(Elvileg az Orco is, persze nem az itteni chart alapján, hanem a francia alapján, topikjában belinkeltem.)

Re: nincs cím

#306820 Bendeguz Előzmény: #306818

érdekes iromány, köszi! az RFV stage 2-ben van szvsz. Rába is indulgat lassacskán :)

Re: nincs cím

#306818 hAliG Előzmény: #306817

Már mint arra gondolok, hogyha kitörnek (vmelyik már ki is tört, pl. Panny), akkor

jöhet a "Stage 2".

Re: Gyűjtik?

#302581 Capablanka Előzmény: #302180

érdeklődés megszűnőben...kíváncsi leszek a délutánra

tartós altatás, vagy rövidtávú

Re: Gyűjtik?

#302189 zeeh_ Előzmény: #302179

Szerintem rá. Én is a Pannergy, RFV, Danubiusban látok még fantáziát pár éves távlatban Rábán kívül.

Re: Gyűjtik?

#302179 holnor Előzmény: #302023

közben végiggondoltam, miben van/lehet fantázia hosszabb távon a magyar piacon: ANY, PE, Danu, RFV. ráhibáztam vmelyikre?

Re: Gyűjtik?

#302061 Capablanka Előzmény: #302023

hehe...örüljünk, hogy egyet tudunk...)

hová várjátok a lokális tetőt?...940?...950?

naposon nézem, elég erőteljes a gyertyák emelkedése, bolliból kint van

kell egy bázis építés még

Re: Gyűjtik?

#302000 bargain_hunter Előzmény: #301986

Q3-as eredménynek mutatni kell már majd valamit.

Esetleg előtte bennfentes vásárlásokat is lehet figyelni.

Én úgy látom, van/lesz benne potenciál.

Egy baja van ennek, sunyi papír. 4-5-6 hónapig helybetopi, aztán meg 2-3 nap alatt csinál 15-30 %-okokat. Helyes stratégia: 5 hónap lötyögés után beletenni a lét, türelmesen kivárni a rántást.

Most utoljára áprilisban volt rally.

Lassacskán letelik a várakozási idő....

Aki portfóliót épít kicsit hosszabb távra, annak, abban tartani kell ilyet

is. A többi 4 nagyon biztató papír mellett. :-)

Szerintem.

Re: Gyűjtik?

#301985 bargain_hunter Előzmény: #295186

Bővítettem a 870-es kezdő pakkot kicsit.

Bika jól néz ki.

A tavaly novemberben meghatározott nagyon szép szintek néznek ki.

Egy féléven belül kb.