Valami készül:
Csücsülök benne tavasz óta. Beégtem.
Te vagy a magicman? nagyon imádhatod ezeket a b kategóriás szutykokat, mint orco, freesoft :)
Igen :)
(Elvileg az Orco is, persze nem az itteni chart alapján, hanem a francia alapján, topikjában belinkeltem.)
érdekes iromány, köszi! az RFV stage 2-ben van szvsz. Rába is indulgat lassacskán :)
Már mint arra gondolok, hogyha kitörnek (vmelyik már ki is tört, pl. Panny), akkor
jöhet a "Stage 2".
Tegnap találtam egy érdekes anyagot, lehet valaki már ismeri, de megosztom:
http://wolfy.tozsde.hu/strategia/stan_weinstein.doc
Ahogy most reggel nézegettem, ennek kb. ezek a részvények felelnek meg:
Danubius
Freesoft
Fotex
Pannergy
Orco
Rába
Synergon
TVK
Már egy ideje én is gyűjtöttem. Lehet kinéz egy kis biznisz nekik ..
érdeklődés megszűnőben...kíváncsi leszek a délutánra
tartós altatás, vagy rövidtávú
Szerintem rá. Én is a Pannergy, RFV, Danubiusban látok még fantáziát pár éves távlatban Rábán kívül.
közben végiggondoltam, miben van/lehet fantázia hosszabb távon a magyar piacon: ANY, PE, Danu, RFV. ráhibáztam vmelyikre?
hehe...örüljünk, hogy egyet tudunk...)
hová várjátok a lokális tetőt?...940?...950?
naposon nézem, elég erőteljes a gyertyák emelkedése, bolliból kint van
kell egy bázis építés még
Q3-as eredménynek mutatni kell már majd valamit.
Esetleg előtte bennfentes vásárlásokat is lehet figyelni.
Én úgy látom, van/lesz benne potenciál.
Egy baja van ennek, sunyi papír. 4-5-6 hónapig helybetopi, aztán meg 2-3 nap alatt csinál 15-30 %-okokat. Helyes stratégia: 5 hónap lötyögés után beletenni a lét, türelmesen kivárni a rántást.
Most utoljára áprilisban volt rally.
Lassacskán letelik a várakozási idő....
Aki portfóliót épít kicsit hosszabb távra, annak, abban tartani kell ilyet
is. A többi 4 nagyon biztató papír mellett. :-)
Szerintem.
Bővítettem a 870-es kezdő pakkot kicsit.
Bika jól néz ki.
A tavaly novemberben meghatározott nagyon szép szintek néznek ki.
Egy féléven belül kb.
Szépet ment eddig, reméljük folyt. köv.:)
zárás 900 felett..1:0