Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #306808Tegnap találtam egy érdekes anyagot, lehet valaki már ismeri, de megosztom:
http://wolfy.tozsde.hu/strategia/stan_weinstein.doc
Ahogy most reggel nézegettem, ennek kb. ezek a részvények felelnek meg:
Danubius
Freesoft
Fotex
Pannergy
Orco
Rába
Synergon
TVK