Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Gyűjtik?

Capablanka Előzmény: #302023

hehe...örüljünk, hogy egyet tudunk...)

hová várjátok a lokális tetőt?...940?...950?

naposon nézem, elég erőteljes a gyertyák emelkedése, bolliból kint van

kell egy bázis építés még