Re: Gyűjtik?
Capablanka Előzmény: #302023hehe...örüljünk, hogy egyet tudunk...)
hová várjátok a lokális tetőt?...940?...950?
naposon nézem, elég erőteljes a gyertyák emelkedése, bolliból kint van
kell egy bázis építés még
hehe...örüljünk, hogy egyet tudunk...)
hová várjátok a lokális tetőt?...940?...950?
naposon nézem, elég erőteljes a gyertyák emelkedése, bolliból kint van
kell egy bázis építés még