Re: Gyűjtik? 2010. szeptember 13. 15:52 holnor Előzmény: #302023 közben végiggondoltam, miben van/lehet fantázia hosszabb távon a magyar piacon: ANY, PE, Danu, RFV. ráhibáztam vmelyikre?