Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Gyűjtik?

bargain_hunter Előzmény: #301986

Q3-as eredménynek mutatni kell már majd valamit.

Esetleg előtte bennfentes vásárlásokat is lehet figyelni.

Én úgy látom, van/lesz benne potenciál.

Egy baja van ennek, sunyi papír. 4-5-6 hónapig helybetopi, aztán meg 2-3 nap alatt csinál 15-30 %-okokat. Helyes stratégia: 5 hónap lötyögés után beletenni a lét, türelmesen kivárni a rántást.

Most utoljára áprilisban volt rally.

Lassacskán letelik a várakozási idő....

Aki portfóliót épít kicsit hosszabb távra, annak, abban tartani kell ilyet

is. A többi 4 nagyon biztató papír mellett. :-)

Szerintem.