Re: Gyűjtik?
bargain_hunter Előzmény: #301986Q3-as eredménynek mutatni kell már majd valamit.
Esetleg előtte bennfentes vásárlásokat is lehet figyelni.
Én úgy látom, van/lesz benne potenciál.
Egy baja van ennek, sunyi papír. 4-5-6 hónapig helybetopi, aztán meg 2-3 nap alatt csinál 15-30 %-okokat. Helyes stratégia: 5 hónap lötyögés után beletenni a lét, türelmesen kivárni a rántást.
Most utoljára áprilisban volt rally.
Lassacskán letelik a várakozási idő....
Aki portfóliót épít kicsit hosszabb távra, annak, abban tartani kell ilyet
is. A többi 4 nagyon biztató papír mellett. :-)
Szerintem.