Na, akkor már legalább ketten vagyunk itt bizakodóak. :-)
Hova várod?
Na, akkor már legalább ketten vagyunk itt bizakodóak. :-)
Hova várod?
Nem tőlem kérdezted, de 913-on vettem még egy kicsit! :)
Vettél már?
Én már betankoltam.
Amcsiktól függ sajna minden.
Pirosban vannak esünk, ződbe, akkor emelkedünk.
Egyszerű ez.
Kistoppoljuk ha megint bemegy 900 alá.
Lassan látszik a könyvben a 940-ned . :-)
Speki indul.
Vedd az Állami Nyomdát (Erste)
http://www.napi.hu/default.asp?cCenter=article.asp&nID=435585&place=frisshirek
El is kezdték venni.
Mutyisztán 2010.
március 1 jelent, addig felspekizik nekem remélem 1100-ra.
Buxinak nincs ilyenje, neki magas ez mint tyúknak az ABC,
az ilyen értékes osztalékos papírokat nem kedveli.
Ő bovlivadász... :-)
egyébként szólj buxinak, kisebb jutalékért feldumálja neked :))
bevásároltál végre?:)
Most már mehetünk fel, jó magasra, akár az egekbe..... :-)
Kell most a lelki támasz a junkokban... :-)
no akkor legalább már egy valaki veszi, biztos örülnek neked :))
Én már csippegetem.....
Te majd 1000 körül akarsz felugrani a száguldó vonatra.
Utána szaladni.
Jó szokásod szerint. :-)
Fiatal, ruganyos lábakkal megy is az! :-)
vaaagy nem:)
Haragosan fodrozódnak mostanában az Égei tenger hullámai.
Vihar van.
Londoni brokergyerekek rettegnek, hogy egy-egy nagyobb hullám be ne csapjon az iroda ablakán.
Még ráfröccsen a tengervíz a billentyűzetre véletlenül, resetel a számítógép.
Lassacskán jön a tavasz, s elcsendesülnek majd a tenger hullámai.
kitör lehet annyi,de meghót egyelőre:) 940 felett érdekes
Erste:
Remek pénzteremtő képesség, jó növekedési kilátások, kiváló osztalékhozam, 1100 Ft célár.
meg a csendet is :))