Regisztráció Elfelejtett jelszó

ÁNY

13k-s falat kaptak ki 90…

#219982 Scipio

13k-s falat kaptak ki 900-on, lehet hogy újabb csillag születőben van a mai kispapír ralis napon?

Re: nincs cím

#199237 bargain_hunter Előzmény: #199204

Repülősök körbeküldték a várakozásukat.

Nem fest jól:

2008. Q4

Tényleges

2009. Q4

Concorde várakozás

A várt változás százalékban

Árbevétel

4.043 millió Ft

3.443 millió Ft

-14,8%

EBITDA

690 millió Ft

607 millió Ft

-12,0%

Üzemi eredmény

524 millió Ft

450 millió Ft

-14,1%

Nettó eredmény

434 millió Ft

354 millió Ft

-18,4%

Plusz a negatív hangulat, meg a közelgő választások miatti bizonytalanság,

politikai kockázatok.

Kiszórtam tegnap-ma, közel nullában.

Majd visszavesszük, ha jól kieste magát 800 körül,

vagy 940 felett, ha erőből neki megy.

Ezt a totojázást nem bírom.

Jobb most a békesség.

Re: nincs cím

#198895 Zabás Előzmény: #197786

Elég szarra sikerült a napja :( !

Csak érteném, hogy ezt miért befolyásolja annyira a nemzetközi hangulat???

Itthon nincs olyan hogy csak 1 szektor esik, bár nevetséges is mert minden szektor szinte 1 személyes :)

Na de akkor sem értem?????

Kezd olyan lenni a chart…

#196223 Zabás

Kezd olyan lenni a chartja, mint akit defibrillátorral élezgetnek remélem sikeres lesz!

Re: nincs cím

#195939 bargain_hunter Előzmény: #195919

Amerika így marad a héten, ilyen ződbe, akkor ezt is megreptetik szépen.

Legyen meg az 1000 elsőre.

900-ról várom a szintet.

Matgab jöhet velünk, törjön meg az átok, nyerjen velünk végre.

Ne sajnáljuk tőle. :-)

Legyen neki mit újra elbuknia! :-)

Re: nincs cím

#195919 Zabás Előzmény: #195913

matgab félék nem! :)))

Vagyis igen, de akkor eladom és -10% után veszek full tőkével! :)

amúgy 1000 fölé várom, hogy mennyivel azt még nem tudom, első körben örülök, ha a sávtetőt megérinti!

Re: nincs cím

#195885 bargain_hunter Előzmény: #195878

Azt figyeltem, hogy ez a kis korrekció ami volt, nem nagyon ártott neki.

Herceg szerint 940 felett gyúlnak a raketták...