Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #193316Amcsiktól függ sajna minden.
Pirosban vannak esünk, ződbe, akkor emelkedünk.
Egyszerű ez.
Kistoppoljuk ha megint bemegy 900 alá.
Amcsiktól függ sajna minden.
Pirosban vannak esünk, ződbe, akkor emelkedünk.
Egyszerű ez.
Kistoppoljuk ha megint bemegy 900 alá.