Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

bargain_hunter Előzmény: #193316

Amcsiktól függ sajna minden.

Pirosban vannak esünk, ződbe, akkor emelkedünk.

Egyszerű ez.

Kistoppoljuk ha megint bemegy 900 alá.