Regisztráció Elfelejtett jelszó

ÁNY

Re: nincs cím

#193335 bargain_hunter Előzmény: #193316

Amcsiktól függ sajna minden.

Pirosban vannak esünk, ződbe, akkor emelkedünk.

Egyszerű ez.

Kistoppoljuk ha megint bemegy 900 alá.

Re: nincs cím

#192896 bargain_hunter Előzmény: #192889

március 1 jelent, addig felspekizik nekem remélem 1100-ra.

Buxinak nincs ilyenje, neki magas ez mint tyúknak az ABC,

az ilyen értékes osztalékos papírokat nem kedveli.

Ő bovlivadász... :-)

Re: nincs cím

#192235 bargain_hunter Előzmény: #192231

Én már csippegetem.....

Te majd 1000 körül akarsz felugrani a száguldó vonatra.

Utána szaladni.

Jó szokásod szerint. :-)

Fiatal, ruganyos lábakkal megy is az! :-)

Re: nincs cím

#192207 bargain_hunter Előzmény: #192199

Haragosan fodrozódnak mostanában az Égei tenger hullámai.

Vihar van.

Londoni brokergyerekek rettegnek, hogy egy-egy nagyobb hullám be ne csapjon az iroda ablakán.

Még ráfröccsen a tengervíz a billentyűzetre véletlenül, resetel a számítógép.

Lassacskán jön a tavasz, s elcsendesülnek majd a tenger hullámai.