Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #192889március 1 jelent, addig felspekizik nekem remélem 1100-ra.
Buxinak nincs ilyenje, neki magas ez mint tyúknak az ABC,
az ilyen értékes osztalékos papírokat nem kedveli.
Ő bovlivadász... :-)
március 1 jelent, addig felspekizik nekem remélem 1100-ra.
Buxinak nincs ilyenje, neki magas ez mint tyúknak az ABC,
az ilyen értékes osztalékos papírokat nem kedveli.
Ő bovlivadász... :-)