Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

bargain_hunter Előzmény: #192889

március 1 jelent, addig felspekizik nekem remélem 1100-ra.

Buxinak nincs ilyenje, neki magas ez mint tyúknak az ABC,

az ilyen értékes osztalékos papírokat nem kedveli.

Ő bovlivadász... :-)