Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #192231Én már csippegetem.....
Te majd 1000 körül akarsz felugrani a száguldó vonatra.
Utána szaladni.
Jó szokásod szerint. :-)
Fiatal, ruganyos lábakkal megy is az! :-)
Én már csippegetem.....
Te majd 1000 körül akarsz felugrani a száguldó vonatra.
Utána szaladni.
Jó szokásod szerint. :-)
Fiatal, ruganyos lábakkal megy is az! :-)