Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

bargain_hunter Előzmény: #192231

Én már csippegetem.....

Te majd 1000 körül akarsz felugrani a száguldó vonatra.

Utána szaladni.

Jó szokásod szerint. :-)

Fiatal, ruganyos lábakkal megy is az! :-)