Honnan tudod?
Ilyen gyenge dollár mellett ez várható.. :D
Honnan tudod?
Ilyen gyenge dollár mellett ez várható.. :D
:D
Most nem csinálok semmit...csak lemegyek a nappaliba kínai kaját ebédelni...:-))
tehát akkor most mi várható ? :D Összeomlik a kínai gazdaság ?
Ha kontra indikátorként szerepelsz akkor le várható. Mikor beleadsz, akkor eddig rendre felment..
most picit lejjebb engedték a hatit...de mindjárt kinyit usa, aztán megint mehet fel...
én még múlt hét végén kiléptem a shortból...kisebbfajta bukóval :-(( mint megszokhattuk...
várom a tetejét ennek a hullámnak..:-))
Akkor várjunk:) 1-2 hónap elég lesz? Ha itt tényleg bedől Ukrajna, ezt a szintet elfelejthetjük egy darabig.
hatit lezártam, megvárom a kitörést.
emelkedő csatorna aljáról pattant, ennek teteje 21900 jelenleg.
Minden hetfon ez van, aztan huzzak tovabb. En most nem adok. Sot penteken nyitott shortokat ki is stoppoltak a reggeli kocsog megrantassal.
Álljunk be stoppal 250-re venni, és adjunk rá, hogy a stoppok levigyék. A nagyok is ezt csinálják:)
én se adok rá. Kivárás van. Mindenki kivár, azért nincs forgalom. Aztán majd lesz vmi :)
De nem látom az erőt, dax most felfelé ment, oti meg itt maradt. Ezért gondolkodom shorton, de nem merem meglépni. 2 KT shortom van jelenleg, de ez csak egy hiba miatt maradt, 0 poziban akartam lenni hétvégére.
Nincs olyan ember aki ezeket a csudapapírokat adná..
Zéró forgalommal tökölünk itt.
Jó kis futikkal meg lettünk bolondítva...