Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #154041

most picit lejjebb engedték a hatit...de mindjárt kinyit usa, aztán megint mehet fel...

én még múlt hét végén kiléptem a shortból...kisebbfajta bukóval :-(( mint megszokhattuk...

várom a tetejét ennek a hullámnak..:-))