Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #154041most picit lejjebb engedték a hatit...de mindjárt kinyit usa, aztán megint mehet fel...
én még múlt hét végén kiléptem a shortból...kisebbfajta bukóval :-(( mint megszokhattuk...
várom a tetejét ennek a hullámnak..:-))