Re: nincs cím 2009. november 16. 10:26 akpo7 Előzmény: #153859 Minden hetfon ez van, aztan huzzak tovabb. En most nem adok. Sot penteken nyitott shortokat ki is stoppoltak a reggeli kocsog megrantassal.