Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #153868

De nem látom az erőt, dax most felfelé ment, oti meg itt maradt. Ezért gondolkodom shorton, de nem merem meglépni. 2 KT shortom van jelenleg, de ez csak egy hiba miatt maradt, 0 poziban akartam lenni hétvégére.